pardavimų akademija

MANO SĖKMĖS ISTORIJA

pardavimų akademija

Atraskite Andželikos Keršytės Pardavimų Pasaulį

Ji drąsi, iškalbinga ir kupina meilės savo profesijai bei kasdienybei. Andželika Keršytė – tai moteris, kuri tiki, kad teisingai suformuota pardavimų strategija gali transformuoti įmonę, pritraukti talentingus žmones ir užtikrinti norimą poziciją rinkoje.

19 metų sėkmės istorija

Andželika sukaupė 19 metų patirtį pardavimų vadovės pozicijoje, per kuriuos sukūrė daugybę sėkmingų pardavimų strategijų, išugdė talentingus pardavimų profesionalus ir vadovus bei konsultavo įmones pardavimų ir rinkodaros klausimais. Jos istorija – tai įrodymas, kad nuoseklus darbas ir meilė savo profesijai gali atnešti išskirtinius rezultatus.

 

pardavimų akademiją

Andželikos Keršytės Istorija: Kelias Į Sėkmę

Sveiki atvykę į Andželikos Keršytės pasaulį, kur sėkmė yra ne tik siekiama, bet ir pasiekiama! Sužinokite, kaip viena moteris sugebėjo transformuoti ir pakylėti įmones į naujas aukštumas, nuosekliai siekdama puikių rezultatų pardavimų srityje.

Įspūdingas karjeros startas

Andželika pradėjo savo kelionę pardavimų pasaulyje 2004 metais tarptautinėje įmonėje kaip Pardavimų konsultantė. Jos talentas ir atkaklumas netruko duoti reikšmingų rezultatų – vos per šešis mėnesius ji tapo viena iš TOP3 vadybininkų Lietuvos atstovybėje, kurioje dirbo 60 žmonių komanda.

Greitas augimas ir neprilygstami rezultatai

Dar po šešių mėnesių, jau būdama Gaminio pardavimo vadove, Andželika užtikrino, kad jos vadovaujama atstovybė taptų geriausia tarp 15 koncerno atstovybių. Šį įspūdingą rezultatą ji išlaikė dvejus metus, o vėliau dar ketverius metus vadovavo pardavimams Lietuvoje ir už jos ribų. Ji ne tik padėjo įvesti naujus produktus į rinką, bet ir parengė pardavimų komandas, išugdė vadovus, sukūrė ir įgyvendino pardavimo strategijas.

Pramogų ir žiniasklaidos sektorius

2010 metais Andželika išbandė save žiniasklaidos ir pramogų versle. Čia ji vadovavo 80 žmonių komandai ir per pirmąjį ketvirtį sukūrė unikalią pardavimo strategiją, kuri pasirodė esanti itin sėkminga ir padėjo pasiekti geriausius rezultatus Baltijos šalyse.

Konsultacijos ir mažmeninės prekybos sėkmė

Nuo 2012 metų Andželika pradėjo konsultuoti įvairias įmones pardavimų, telemarketingo ir reklamos srityse. Ji taip pat vadovavo mažmeninės prekybos tinklo plėtrai ir pardavimams. Pirmaisiais metais pardavimai išaugo 98 proc., antraisiais – dar 37 proc. Jos sukurtos strategijos ir įdiegtos pardavimo sistemos padėjo įmonei toliau augti – šiandien tinklą sudaro 10 fizinių parduotuvių ir internetinė prekyba.

Nekilnojamojo turto sektorius

Nuo 2016 metų Andželika vadovauja nekilnojamojo turto vystymo kompanijai „Citus”, pardavimų komandai. Jos atstovaujama bendrovė yra TOP3 itin konkurencingoje Vilniaus pirminėje būsto rinkoje ir yra pirmoje vietoje Kauno rinkoje.

Įkvepianti edukatorė

Be visų šių pasiekimų, Andželika ugdo ir įkvepia tuos kurie siekia aukščiausių tikslų. Ji dalijasi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis, skatina žmones siekti daugiau ir niekada nenustoti tobulėti.

Jei ir tu sieki aukštų pardavimų rezultatų ir nerandi būdų, kaip tai padaryti, susisiekime.

 

Andželikos pardavimo
filosofija