pardavimų akademija

Strateginės pardavimų konsultacijos

pardavimų akademija

Strateginės pardavimų konsultacijos

Įmonėms skirtos konsultacijos – tai Jūsų verslo pardavimų didinimas. Mes atliksime pardavimų skyriaus diagnostiką ir sukursime unikalią, Jūsų įmonei tinkančią pardavimų strategiją, padėsiančią Jums kelti paslaugų ar prekių pardavimus į naują lygį.

 

Konsultacijų procesas:
  • Pardavimų skyriaus auditas: Nuodugni pardavimų skyriaus analizė. Išanalizuosime, kaip veikia Jūsų pardavimų procesai, tiksliai identifikuosime esminius pardavimų augimo apribojimus.
  • Stiprybių ir silpnybių analizė: Išnagrinėję Jūsų pardavimų skyrių, identifikuosime, kuriose srityse esate stiprūs ir kuriose reikia tobulėti. Šis žingsnis yra būtinas, norint sukurti veiksmingą ir tikslinę pardavimo strategiją.

  • Personalizuotos pardavimų strategijos kūrimas: Remdamiesi diagnostikos rezultatais, sukursime unikalią strategiją, pritaikytą būtent Jūsų įmonei. Ši strategija bus pagrįsta realiais duomenimis ir orientuota į maksimalų efektyvumą bei pelno augimą.

  • Strategijos pristatymas: Sukurtą strategiją pristatysime Jūsų komandai, pateiksime naujos strategijos esminius principus ir tikslus, pasiruošimas strategijos įgyvendinimui.

  • Dalyvavimas naujos strategijos diegime: Aktyviai dalyvausime naujos strategijos diegimo procese. Užtikrinsime, kad visi komandos nariai būtų tinkamai apmokyti ir pasiruošę sėkmingai įgyvendinti naująją pardavimo strategiją.

Darbinės sesijos metu – jūs gausite realius sprendimus, kurie padės atvesti jūsų verslą į sėkmę. Kiekvienas žingsnis yra kruopščiai suplanuotas ir orientuotas į Jūsų įmonės pardavimų didinimą.

Susisiekite su mumis ir pradėkite savo verslo transformaciją jau šiandien! Leiskite Andželikai padėti Jūsų įmonei pasiekti didžiausią potencialą ir paversti pardavimų iššūkius sėkmės istorijomis.

Arba susisiekite +370 683 33 865 ir atsakysime į jums rūpimus klausimus.