pardavimų akademija

Individualios konsultacijos

pardavimų akademija

Individualios konsultacijos

Individualios konsultacijos – tai tavo laikas. Mes sukūrėme šią galimybę, kad galėtume sutelkti dėmesį į Tave ir padėti tobulėti pardavimų srityje. Tai unikalus procesas, kurio metu kartu kuriame Tau pritaikytas, efektyvias strategijas, padėsiančias pasiekti Tavo pardavimų tikslus.

Kaip veikia individualios konsultacijos?

  • Užklausos pateikimas ir poreikių analizė: Gavę tavo užklausą, suorganizuojame online susitikimą, kurio metu išsiaiškiname tavo poreikius ir tikslus. Šis auditas padės mums suprasti, kokios yra tavo stiprybės ir kur reikėtų tobulėti.

  • Asmeninio pardavimo lygio nustatymas: Įvertinę tavo dabartinius įgūdžius ir pardavimo lygį, galėsime sukurti tikslinę kompetencijų kėlimo programą, pritaikytą būtent tavo poreikiams.

  • Individualios programos kūrimas: Remdamiesi gauta informacija, sukuriame specialiai tau pritaikytą mokymų programą. Ši programa orientuota į efektyviausių strategijų diegimą ir tavo pardavimų tikslų pasiekimą.

  • Penkių sesijų mokymų procesas: Mokymų procesą sudaro penkios sesijos, kurias gali pasirinkti gyvai arba online. Kiekviena sesija skirta gilintis į specifines temas ir ugdyti praktinius įgūdžius, kurie padės tau tapti geresniu pardavimų profesionalu.

Tavo sėkmė – mūsų prioritetas. Individualios konsultacijos suteikia galimybę visapusiškai tobulėti, siekiant asmeninių ir profesinių pardavimų tikslų. Šis procesas yra skirtas tiems, kurie nori investuoti į save ir savo ateitį.

Pasiruošęs pradėti kelionę link sėkmės? Susisiek su mumis ir užsiregistruok individualioms konsultacijoms jau šiandien. Tegul Andželikos Keršytės patirtis ir žinios padeda tau pasiekti aukščiausius rezultatus!

Arba susisiekite +370 683 33 865 ir atsakysime į jums rūpimus klausimus.